Groningen Benelux Winner  2-3 maart 2019
Naam HandlerStamboomnaamKlasseKwalificatie
Joycelien van der SluisJefasha Butterfly BritneyVeteraanU1 Benelux Veteranen Winster resBeste veteraan
Robin van GoingaSigmundOpenU1
Robin van GoingaJesseOpenU2
Froukje HooghiemsterYfke Liefke van Holwerda SatheOpenU1 resCAC CACIB ResBeste Teef
Richard BlokdijkDoutzen in Red von CronesteinOpenU1
Richard BlokdijkSterre-Fee von CronesteinKampioenU1 CAC CACIB Benelux Winner
Froukje HooghiemsterCilla Sinne van Holwerda SathePupVB1 Beste Pup
Hendrik DekkerTahi-Réme Dee-DeeJeugdU1 CAC Ned. Jeugdkamp. & Benelux Jeugdkamp. Beste Jeugdhond BOB
Hielko BraaksmaKalle vom DürrbächlerOpenU3
Myriame van CapelleveenGolden Sun v.d. Mighty GoldensVeteraanU1 VCAC Benelux VeteranenWinster Beste Veteraan
Robin van GoingaLittle Miss Can't be Wrong de l'argileJeugdU1 Beste Jeugdhond
Christien RusschenN'Gai Zamu Excellency Javelin JeugdU3
Trudie BijsterveldMimosa Pudica April-RunKampioenU1 CAC CACIB Benelux Winner BOB BIG1 BIS4
Kees RozemaIce Crystal of the Scenic LandscapeJeugdZG3
Monique KloezeSuncatcher's Happy HourVeteraanU1 Beste veteraan BISveteraan1
Ria LindsenJulia Della Casa Dell’Acquario JeugdU1 CAC Benelux Jeugdwinster Benelux Winster Crufts kwalificatie resBeste jeugdhond BOS
Kris ButBearke Ùt It Fryske Frije Fjild TussenU1 CAC CACIB Beneluxwinner BOB
Joycelien van der SluisJefasha Sunflower SweetheartJeugdU1 Benelux Jeugd Winster ResBeste Jeughond
Jolanda BouwmanRenske fan é Twellergeaster BuorrenVeteraanU1 Benelux Veteranen Winster Beste veteraan
Gea  Westerhof-RitzemaJeanPaul Belmondo Ot Chicarnoj KompaniiJeugdU1 Benelux Jeugd Winner 2019 resCAC
Robin van GoingaLittle Miss Can't be Wrong de l'argileJeugdU2
Robin van GoingaVettof Limited Edition de L'ArgileJeugdU1 resCAC Benelux Jeugd Winner
Kris ButYaw Adyuba Royal Hi NezVeteraanU1 Benelux Veteranen Winner Beste veteraan BISveteraan2
Brigitte van MarleWandering Glider of VorkosmiaJeugdU2 CAC
Maryana KoppelaarRasswet's Glafira OpenZG2
Maryana KoppelaarArt Vitae Alpha CentauriPuppyVB1 Beste pup
Simone UitendaalSharinjah Simasuu KampioenU1 CACIB resCAC Benelux Winster BOS Koppel1
Simone UitendaalNoriniikes Balder de Bombe TussenU1 CACIB CAC Benelux Winner BOB Koppel1
Rachel PostWelshclan's Payton PaigeJeugdU1 Benelux jeugd winster
Jessica de JongVivid Dancer of Vorkosmia JeugdU1 CAC Benelux Jeugdwinner BOB