België
Naam HandlerStamboomnaamKlasseKwalificatie
Genk, De Grote Prijs van Limburg  zondag 13 januari 2019
Hendrik DekkerTahi-Réme Dee-DeeJeugdU1 ResBeste Jeughond
Weelde Schaal der Kempen  zondag 17 maart 2019
Hendrik DekkerTahi-Réme Dee-DeeJeugdU1 Belgisch Jeugd Kamp. Beste Jeugdhond BOB
Kris ButYaw Adyuba Royal Hi NezVeteraanU3
Brigitte van MarleWandering Glider of VorkosmiaJeugdZG1
Antwerpen Brabo Winner  zondag 14 april 2019
Brigitte van MarleWandering Glider of VorkosmiaJeugdU1 Brabo Jeugdwinner Beste Jeugdhond BOB
Gent Flanders Dog Show  zaterdag 4 mei 2019
Ria LindsenJulia Della Casa Dell’Acquario TussenU1 CAC CACIB BOS
Richard BlokdijkYfke in Red von CronesteinKampioenU2
Ria LindsenJulia Della Casa Dell’Acquario TussenU1 resCAC resCACIB 
Wieze  zaterdag 4 mei 2019
Jeroen HoornstraWandering Glider of VorkosmiaJeugdZG1 Belgisch Jeugd Kamp.
Aalst Boxershow  zondag 9 juni 2019
Ria LindsenJulia Della Casa Dell’Acquario TussenU1 resCAC
Aalst Jahressieger  zondag 9 juni 2019
Ria LindsenJulia Della Casa Dell’Acquario TussenU1
Genk Ambiorixtrofee  zondag 9 juni 2019
Trudie BijsterveldMimosa Pudica April-RunKampioenU1 CAC CACIB, AmbiorixWinner, Int.Kampioen BOB BIG1
KCM Koninklijke Belgische Retriever Club  zondag 9 juni 2019
Myriame van CapelleveenHarvest Triple Plait HogmanayTussenZG
Myriame van CapelleveenGood King Wenceslas HogmanayOpenU3
Luik Benelux Winner  zaterdag 27 juli 2019
Ria LindsenJulia Della Casa Dell’Acquario TussenU1 CAC CACIB Golden Winner en Beneluxwinner BOS
Jolanda BouwmanRenske fan é Twellergeaster BuorrenVeteraanU1 Benelux Veteranen Kampioen Beste veteraan BOB
Trudie BijsterveldMimosa Pudica April-RunKampioenU1 CAC CACIB Benelux Winner BOB
Hendrik DekkerTahi-Réme Dee-DeeTussenU1
Irina JasiulaityteMagic Sunrise ZodiacTussenU2
Luik Golden Dog Trophy  zondag 28 juli 2019
Trudie BijsterveldMimosa Pudica April-RunKampioenU1 CAC CACIB BOB
Hendrik DekkerTahi-Réme Dee-DeeTussenU1
Ria LindsenJulia Della Casa Dell’Acquario TussenU1
Irina JasiulaityteMagic Sunrise ZodiacTussenU2
Christien RusschenN'Gai Zamu Excellency JavelinJeugdU
Aalst Jonge Honden en Veteranendag  zaterdag 17 augustus 2019
Kris ButYaw Adyuba Royal Hi NezVeteraanU1 Beste veteraan BOB BIG1 BIS1
Mechelen  17-18 augustus 2019
Trudie BijsterveldMimosa Pudica April-RunKampioenU1 CAC CACIB BOB BIG2
Trudie BijsterveldMimosa Pudica April-RunKampioenU1 CAC CACIB BOB
Rasspeciale Belgische Dobermannclub (BDCB)  18 augustus 2019
Hendrik DekkerTahi-Réme Dee-DeeTussenU1 resCAC ResBeste Teef
Leuven  27 oktober 2019
Hendrik DekkerTahi-Réme Dee-DeeTussenU1 resCAC
Brussel  15 december 2019
Simone UitendaalNoriniikes Balder de BombeKampioenU1 2xCAC CACIB Belgisch Winner BOS
Jeroen HoornstraWandering Glider of VorkosmiaOpenU1 2xCAC CACIB Belgisch Winner BOB