Duitsland  2018
Handler Stamboomnaam Roepnaam Ras Klasse Kwalificatie
Nürnberg 13 - 14 januari 2018
Silvia Schmocker Naugthy an Cute vom Burgseeli Tequila Newfoundlander Open U4
           
Munster  21 januari 2018
ColetteTorrenga Mother's Finest Big Mac Kenzo Irish Soft Coated Wheaten Terrier Kampioen U1 VDH-CAC KfT-CAC BOB
           
KSA OG Gladbeck  11 maart 2018
R. Blokdijk Doutzen in Red von Cronestein Doutzen Duitse Pincher Jeugd U1 CAC BOS
           
Sighthoundspecialty Hoope  30 maart 2018
Inge Fakkert Cashmir of the Wicklow Hunters  Cashmir Barsoi Tussen U1 VDH resCAC
Inge Fakkert Chaijka of the Wicklow Hunters  Chaijka Barsoi Tussen U1 VDH CAC
           
KCM Golden Retriever Club E.V.  Cloppenburg  7 april 2018
Myriame van Capelleveen Harvest Triple Plait Hogmanay Boody Golden Retriever Jongste Pup B3
Myriame van Capelleveen Moloko Miss Purple Heather Heather Golden Retriever Jongste Pup VB3
           
Sighthoundspecialty Ostercappeln  21 april 2018
Inge Fakkert Cashmir of the Wicklow Hunters  Cashmir Barsoi Tussen U1 VDH CAC BOS
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi Tussen U1 VDH resCAC
           
Lingen 28 - 29 april
Edith van der Sluis Jefasha Printessa Pusa Tessa Ciobanesc Romanesc Carpatin Jeugd U1 Duits Jeugd Kampioen BOS
Cassandra van de Haar Maanhaar Primo-Creatus Hazel Hazel Rhodesian Ridgeback Jeugd ZG
Inge ten Hoorn Betty Boop van Bozinga Charlote Engelse Cocker Spaniel Jeugd ZG
Trudie Bijsterveld Mimosa Pudica April-Run Ella Spinone Italiano Open U1 CAC CACIB BOB
Kris But  Ikhamanga Velvet Goldmine Ylva Rhodesian Ridgeback Tussen ZG4
Jessica Kuvel Laila Amelie Grote Poedel Jeugd U1 JCAC
Robin van Goinga Lennart from the Dogsfarm Ike Bouvier des Flandres Open ZG2
R. Blokdijk Doutzen in Red von Cronestein Doutzen Duitse Pincher Jeugd U1 CAC resCACIB
Hielko Braaksma Kalle vom Dürrbächler Wald Kalle Berner Sennenhund Tussen U2 Res-Anw. Dt Ch. VDH
           
Sighthoundspecialty Erkrath  28 april
Inge Fakkert Ambros of the Wicklow Hunters  Rossie Barsoi Veteraan U1 vetVDH vetCAC vetBIS3
Inge Fakkert Chaijka of the Wicklow Hunters  Chaijka Barsoi Tussen U2 resVDH
           
Dortmund EuropaSieger & FrüjahrSieger 11 - 13 mei 2018
ColetteTorrenga Mother's Finest Big Mac Kenzo Irish Soft Coated Wheaten Terrier Kampioen U1 VDH-CAC KfT-CAC  CACIB BOS
Robin van Goinga Lennart from the Dogsfarm Ike Bouvier des Flandres Open U3
ColetteTorrenga Mother's Finest Big Mac Kenzo Irish Soft Coated Wheaten Terrier Kampioen U1 VDH-CAC KfT-CAC  CACIB BOS
Robin van Goinga Lennart from the Dogsfarm Ike Bouvier des Flandres Open U2
Silvia Schmocker Monte Rosa vom Burgseeli Sidney Newfoundlander Kampioen U
Silvia Schmocker Naugthy an Cute vom Burgseeli Tequila Newfoundlander Open U4
Fanny Peeters Unique Edition vom Burgseeli Fender Newfoundlander Kampioen U3
           
Sighthoundspecialty Gelsenkirchen  19 mei 2018
Inge Fakkert Cashmir of the Wicklow Hunters  Cashmir Barsoi Tussen U1 VDH CAC
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi Tussen U1 VDH CAC
           
Sighthoundspecialty Issum  2 juni 2018
Inge Fakkert Ambros of the Wicklow Hunters  Rossie Barsoi Veteraan U1 vetVDH vetCAC
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi Tussen U1 VDH
           
Rheinland SSV LG-Schau  16 juni 2018
Hielko Braaksma Kalle vom Dürrbächler Wald Kalle Berner Sennenhund Tussen U1 Anw. Dt Ch. VDH / ResCAC (SSV)
           
Hannover VDH Annual Trophy winner  30 juni - 1 juli 2018
Trudie Bijsterveld Mimosa Pudica April-Run Ella Spinone Italiano Open U1 CAC CACIB BOB
Inge Fakkert Cashmir of the Wicklow Hunters  Cashmir Barsoi Tussen U1 VDH CAC CACIB VDH Sieger Hannover'18 BOS
Trudie Bijsterveld Mimosa Pudica April-Run Ella Spinone Italiano Open U1 CAC resCACIB
           
Lunen 15 juli 2018
Jessica Kuvel Laila Amelie Grote Poedel Jeugd U1 CAC (J/V)
           
Barsoi Jahresaustellung, Hunstetten  21 juli 2018
Inge Fakkert Cashmir of the Wicklow Hunters  Cashmir Barsoi Tussen U2 resVDH resCAC
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi Tussen U1 VDH resCAC
           
Clubsiegerschau Natbergen  22 juli 2018
Inge ten Hoorn Daisy Daisy Engelse Cocker Spaniel Open ZG
Inge ten Hoorn Betty Boop van Bozinga Charlote Engelse Cocker Spaniel Jeugd ZG
           
Border Collie Specialty 18 augustus 2018
Joyce Muschter From Borders Home Double-Oh-Seven Blue Border Collie Kampioen U1 BOB BIS1
Joyce Muschter From Borders Home Princess Jasmine Laia Border Collie Open U6
           
Bremen 1 - 2 september 2018
Robin van Goinga Lennart from the Dogsfarm Ike Bouvier des Flandres Kampioen U2
Cassandra van de Haar Maanhaar Primo-Creatus Hazel Hazel Rhodesian Ridgeback Jeugd ZG1
Trudie Bijsterveld Mimosa Pudica April-Run Ella Spinone Italiano Kampioen U1 CAC resBeste Teef
Jessica Kuvel Laila Amelie Grote Poedel Jeugd U2 res JVDH
Robin van Goinga Lennart from the Dogsfarm Ike Bouvier des Flandres Kampioen U1 BOB
Robin van Goinga Lindsey from the Dogsfarm Lynn Bouvier des Flandres Open U1 BOS
Trudie Bijsterveld Mimosa Pudica April-Run Ella Spinone Italiano Kampioen U1 CAC BOS
R. Blokdijk Doutzen in Red von Cronestein Doutzen Duitse Pincher Tussen ZG1
Margreet Zandstra Edivette Entre Suenos Jack Grote Poedel Pup VB1
           
Sighthoundspecialty Koln 8 september 2018
Inge Fakkert Ambros of the Wicklow Hunters  Rossi Barsoi  Veteraan U1 vetCAC  vetVDH vetBIS3
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi  Open U1 CAC VDH BOB
           
Sighthoundspecialty Gelsenkirchen  29 september 2018
Inge Fakkert Ambros of the Wicklow Hunters  Rossi Barsoi  Veteraan U1 vetCAC vetVDH vetBIS2
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi  Open U2 resCAC resVDH
           
Dortmund EuropaSieger & Bundessieger 16 - 18 november 2018
Simone Uitendaal Sharinjah Simasuu Niike Västgötaspets Kampioen U1 2CAC CACIB BOB
Jessica Kuvel Laila Amelie Grote Poedel Jeugd U1 JCAC JVDH
Trudie Bijsterveld Mimosa Pudica April-Run Ella Spinone Italiano Kampioen U2 ResCAC  Duits Kamp.
Trudie Bijsterveld Mimosa Pudica April-Run Ella Spinone Italiano Kampioen U2 ResCAC resCACIB
Simone Uitendaal Sharinjah Simasuu Niike Västgötaspets Kampioen U1 CAC CACIB BOS
Jessica Kuvel Laila Amelie Grote Poedel Jeugd U2 JCAC resVDH
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi Open U1 resCAC VDH
Inge Fakkert Cashmir of the Wicklow Hunters  Cashmir Barsoi Open U1 resCAC VDH
Hielko Braaksma Kalle vom Dürrbächler Wald Kalle Berner Sennenhund Open U5
R. Blokdijk Doutzen in Red von Cronestein Doutzen Duitse Pincher Tussen ZG3
R. Blokdijk Sterre-Fee von Cronestein Sterre Duitse Pincher   U1 CAC CACIB BOS
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi Open U2 resVDH
Inge Fakkert Cashmir of the Wicklow Hunters  Cashmir Barsoi Open U1 VDH