Ras clubmatches 2018
Handler Stamboomnaam Roepnaam Ras Klasse Kwalificatie
KCM Duitse Pinscher Vereniging Ned.  17 november 2018
R. Blokdijk Hapiness Black Bohemia   Duitse Pincher Veteraan U1
R. Blokdijk I am Crack von Cronestein   Duitse Pincher Open U1 resCAC
R. Blokdijk Slivan-Vinn von Cronestein Slivan Duitse Pincher   U3
R. Blokdijk Sterre-Fee von Cronestein Sterre Duitse Pincher Kampioen U1 CAC BOB
R. Blokdijk Yfke in Red von Cronestein Yfke Duitse Pincher Open U1 resCAC
           
KCM NV Jack Russel Terriër  11 november 2018
Irene Lootsma  Donna Delilah Fan it Nylander Hiem Donna Jack Russel Terrier  Jeugd ZG
Tineke Lootsma  Eclipse Fan it Nylander Hiem Clips Jack Russel Terrier  Jeugd ZG
           
KCM de Nederlandse Schapendoes  11 november 2018
Gretha Ploeg Ubbe Kaj Guus van de Brederwiede Guus Schapendoes Tussen U3
           
CM Onze Stabyhoun  27 oktober 2018
Jolanda Bouwman Baukje fan ‘e Twellegeaster Buorren  Baukje Stabyhoun Fokker U1
Jolanda Bouwman Fimkje fan ‘e Twellegeaster Buorren Fimkje Stabyhoun Tussen U2
Jolanda Bouwman Renske fan ‘e Twellegeaster Buorren  Renske Stabyhoun Veteraan U2
           
KCM VISJ Zaltbommel  21 oktober 2018
Trudie Bijsterveld Mimosa Pudica April-Run Ella Spinone Italiano Kampioen ZG2
           
KCM Scandia, Hoenderloo  13 oktober 2018
Simone Uitendaal Sharinjah Simasuu Niike Västgötaspets Kampioen U1 CAC Clubwinner 2018 BOB Koppel2
Simone Uitendaal Noriniikes Balder de Bombe Onni Västgötaspets Tussen U1 resCAC Koppel2
           
Regionale clubmatch Nederlandse Teckelclub  6 oktober 2018
Valérie Klarenbeek Charming Chocolates Always On Top Lola Kaninchen Dashond, Korthaar Fokker U1 BOS
Valérie Klarenbeek Charming Chocolates Curvylicious Lexi Kaninchen Dashond, Korthaar Pup VB1 pupBIS1
           
Keesachtigen- en Poolhondenshow Zutphen  23 september 2018
Simone Uitendaal Noriniikes Balder de Bombe Onni Västgötaspets Jeugd U1 resCAC Koppel1
Simone Uitendaal Sharinjah Simasuu Niike Västgötaspets Kampioen U1 CAC BOB Koppel1
           
KCM Ver. Herders- en Berghonden uit Oost- en Zuid-Europa en Azië  2 september 2018
Edith van der Sluis Codreanca Din Stana Vlahului Romana Ciobanesc Romanesc Carpatin Kampioen U1 CAC BOS
Edith van der Sluis Jefasha Printessa Pusa Tessa Ciobanesc Romanesc Carpatin Fokker ZG1
           
KCM Rhodesian Ridgeback Club Nederland  16 september 2018
Cassandra van de Haar Maanhaar Primo-Creatus Hazel Hazel Rhodesian Ridgeback Jeugd U2
Christien Russchen N'Gai Zamu Excellency Javelin  Halla Rhodesian Ridgeback Pup VB3
           
KCM "de Wheatens"  15 september 2018
Colette Torrenga Mother's Finest Big Mac Kenzo Irish Soft Coated Wheaten Terrier Kampioen U1 res.CAC BOS
           
KCM Sennenhonden club  18 augustus 2018
Hielko Braaksma Kalle vom Dürrbächler Wald Kalle Berner Sennenhund Tussen U1
           
KCM Rhodesian Ridgeback Club Nederland  19 juni 2018
Cassandra van de Haar Nyangoma Call Me Princess Lola Lola Rhodesian Ridgeback Jongste Pup VB3
           
KCM Ierse Setter Club  17 juni 2018
Nadia Coerts Xavirius van de Grasbroekerhof Olli Ierse Setter Open ZG
           
KCM Nederlandse Bouvierclub  17 juni 2018
Robin van Goinga Lennart from the Dogsfarm Ike Bouvier des Flandres Kampioen U3
Robin van Goinga Little Miss Can't be Wrong de L'argile   Bouvier des Flandres Jongste Pup VB1 babyBIS1
Robin van Goinga Radja Jaydee de L'argile Hayden Bouvier des Flandres Jeugd U2
Robin van Goinga Vettof limited edition de L'argile   Bouvier des Flandres Jongste Pup VB2
           
KCM Boe4  27 mei 2018
Robin van Goinga Lennart from the Dogsfarm Ike Bouvier des Flandres Open ZG
Robin van Goinga Lindsey from the Dogsfarm Lynn Bouvier des Flandres Open U3
           
KCM Nederlandse Teckelclub  10 mei 2018
Valérie Klarenbeek Charming Chocolates Always On Top Lola Kaninchen Dashond, Korthaar Fokker U1 resCAC
           
KCM Ned. Barsoi club  10 mei 2018
Inge Fakkert Cashmir of the Wicklow Hunters  Cashmir Barsoi Tussen U1 Mooiste hoofd
Inge Fakkert Ambros of the Wicklow Hunters  Rossie Barsoi Veteraan U1 resCAC  Ned.Veteranen Kamp. vetBIS1
Inge Fakkert Calina of the Wicklow Hunters Calina Barsoi Tussen U2
Inge Fakkert Chekla of the Wicklow Hunters Chekla Barsoi Fokkers U4
           
KCM Golden Retriever Club Nederland  10 mei 2018
Myriame van Capelleveen Auld Lang Syne Hogmanay Iona Golden Retriever Fokker ZG
Myriame van Capelleveen Golden Sun v.d. Mighty Goldens Islay Golden Retriever Veteraan U
           
ClubMatch NVSW  7 april 2018
Jolanda Bouwman Baukje fan ‘e Twellegeaster Buorren  Baukje Stabyhoun Open G
Jolanda Bouwman Fimkje fan ‘e Twellegeaster Buorren Fimkje Stabyhoun Jeugd ZG
Jolanda Bouwman Renske fan ‘e Twellegeaster Buorren  Renske Stabyhoun Kampioen U3
Froukje Hooghiemster Yfke Liefke van Holwerda Sathe   Stabijhoun Jeugd U1
           
Golden Retriever Club Nederland, Nieuwjaarsshow  21 januari 2018
Myriame van Capelleveen Eyebright at Moloko Hogmanay Barra Golden Retriever Open U